celor plictisiti de viata, dezamagiti, frustrati, sau astenici le recomand cu caldura panoul creat special (sau nu???) pentru a vibra cu cei care trec pragul institutului oncologic de la fundeni mai cunoscut si sub neinspirata denumire de spitalul de 'cancerosi' mesaje reale sau mesaje disperate mesaje ale unor luptatori, strigate de ajutor sau chemari din neputiinta mi-a atras atentia unul in mod special: natura nu creeaza probleme, natura creeaza solutii...