nu stiu altii cum sunt dar eu dupa ce am vazut dupa dealuri cateva saptamani de zile bune. m-am linistit, complet. . asa cum bine zicea numai stiu cine pe blogul sau filmul trebuie proiectat pe Casa Poporului adusi si fortati (ca in portocala mecanica) sa il vada toti politicienii, functionari, etc desi probabil ca oricum nu ar avea nici un rezultat. as zice - simplu - doar - este minunat.