Depeche Mode Memento Mori aseara pe National Arena a fost unul din cele mai puternice show live vazute si au fost cateva la viata mea. Se bate cu live-ul din 2007 al celor de la Rolling Stones, poate cu Dangerous lui Michael din 1992, cu Red Hot Chilli Peppers din 2012, cele 2 showuri anterioare Depeche din Bucuresti, nu mai pun Bob Dylan in 2010, BestFesturi, U2 - 360 si sigur ca da, poate multe altele pe care nu le-am vazut eu, dar mno...nu le pot compara. A avut tot ce trebuie sa aiba un show de mai bine de 2 ore, nu a lipsit nici un ingredient, de la forta si energie de la inceput pana la sfarsit, claritate sunet, perfect as zice lacrima dar atat cat mi-a permis mie auzul :) - impact public, emotie si sensibilitate si de ce nu, efecte artistice naturale, daca punem si furtuna cu tunete si fulgere care s-a napustit la un moment dat asupra Bucurestiului. Setlistul ales cred ca a fost ideal - combinatia de...