no thought control

odata vizionat si 'the wall' pot spune ca am inchis un ciclu.
un ciclu al frustrarilor. al neputiintei.
un ciclu inceput in adolescenta si incheiat acum.
the wall - a ajuns in Romania.
si gata. da, am intrat in normalitate.


Spargeti zidurile baieti!

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

M

Parthenope

Emilia Perez